OFERTA

Oferujemy usługi projektowe wnętrz pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, tj. salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz każdego, którego realizację sobie wymarzyłeś.


W zależności od Twoich potrzeb możemy wykonać od prostego projektu w postaci zwymiarowanych rzutów, do pełnej aranżacji wnętrz wraz z wizualizacjami. Każdy etap prac projektowych, a później wykonawczych, możemy nadzorować.

Od Ciebie zależy, jak dalekiej pomocy w realizacji swojego projektu oczekujesz.

Czas, jaki jesteśmy na rynku – działamy od 2016 roku – pozwolił nam na tyle dobrze poznać rynek mebli na Śląsku i nie tylko, że, na podstawie zdobytego doświadczenia, możemy polecić odpowiednie materiały, sprzęt, a także wykonawców poszczególnych etapów realizacji wykonania projektu.

Naszym atutem jest także konkurencyjność cenowa oraz szybkie terminy realizacji. Ceny projektów zaczynają się od 35 zł netto/m2 projektowanej powierzchni, a czas wykonania zlecenia to 2 dni robocze przy projekcie pojedynczego pomieszczenia.

A więc jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem własnych czterech kątów, lub jeśli jesteś producentem czy wykonawcą mebli do wnętrz i potrzebujesz szybkiej i rzetelnej usługi projektowej, zgłoś się do nas.

WSPÓŁPRACA